Przed Tobą

Rekrutacja do klasy pierwszej

Egzamin praktyczny

Egzamin obejmuje wykonanie prac z zakresu rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej. Kandydat będzie miał za zadanie wykonanie prac z tych technik.

UWAGA! Na egzamin praktyczny kandydaci powinni przynieść: farby wodne (np. tempery, akryle), paleta (oryginalna lub twardy karton A4), pędzle, pojemnik na wodę, miękkie ołówki, gumkę. Materiały na zadanie z kompozycji przestrzennej: blok techniczny A3, nóż do formowania.

Uwaga:    Nie bierzemy udziału w Elektronicznym Systemie  Rekrutacji Miasta Torunia.

Zapraszamy do liceum !

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?  DO SZKOŁY ZAPISZESZ SIĘ OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE.

Jak się zapisać ?

Do Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych, możesz zapisać się w 3 krokach:

01.

Dostarcz do szkoły odpowiednie dokumenty: podanie o przyjęcie, dwie fotografie, zaświadczenie o uczęszczaniu do ósmej klasy szkoły podstawowej, zaświadczenie lekarskie (lekarz rodzinny)

02.

Weź udział w spotkaniu kwalifikacyjnym w podanym terminie

03.

Oczekuj na pozytywny wynik rekrutacji !

Nowa Szkoła w Toruniu

Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych w Toruniu SZKOŁA DZIENNA BEZPŁATNA o uprawnieniach szkoły publicznej.

Bezpłatna

Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych jest  SZKOŁĄ DZIENNĄ BEZPŁATNĄ

Specjalizacja

Szkoła kształci w zawodzie/ specjalności/ specjalizacji: techniki graficzne, fotografia i film.

Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole istnieje od roku 1989.

Uczniów

Ilość Szkół TSPS

Specjalizacje

Doświadczenie w latach